O nás

Portál - ONLINETRICKA.COM

Sme tím ľudí, kolegov, priateľov, ktorých baví to, čo robia. Svoju prácu vykonávame s vášňou a náš zákazník je pre nás partnerom. Svojim výrobkom sa snažíme dávať dušu a robiť z nich originály. Kráčame s dobou, sledujeme trendy a priebežne ich aplikujeme. Investujeme do moderných strojov, no uvedomujeme si, že v našej práci sú najdôležitejší ľudia. Pracujeme v priateľskej a tímovej atmosfére a spoločne sa snažíme vytvoriť si v práci pocit domova. Sme jedna veľká rodina!

0
Možných produktov v e-shope
0%
vracajúcich sa zákazníkov
0 klientov
Registrovaných

Zákaznicka podpora

Pokročilé vyhľadávanie

Myslíme na pohodlie počas vyhľadávania tovaru.Vyhľadávaci systém Vám ponúkne najbližšiu možnosť výrobku podľa začiatočného písmena vrátane náhľadu na produkt, vďaka ktorému výrazne ušetríte váš čas a úsilie pri vyhľadávani.

Expresné dodanie

Tovar vám bude doručený kurierom, do 24 hodín (to znamená na druhý pracovný deň) od vyexpedovania zásielky. Uzávierka objednávok je každý pracovný deň do 12:00.

Najvyššia kvalita výrobkov

Značka Adler garantuje najvyššiu kvalitu produktov, ktoré predávame. Okrem toho, všetky predmety, ktoré ponúkame na stránke , prešli dôkladnou kontrolou kvality a sú určené špecialne pre reklamné potreby.


Náš kolektívTo Top